KONST / Litografier / Färglitografi 12113150
nr 1211 3150
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Kvinna & fågel. Signerad, daterad -80, numrerad 53/99, bladets mått: 32,5x25
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:48:03
22/10 18:27:59
22 okt
Corneille
Läs mer om Corneille